Marketing To Do List olarak B2B iş modelinde önemli bir tanıtım ve fırsat kanalı olan webinarları şirketlerin kendi pazarlama ekipleriyle nasıl düzenleyebileceklerini aktardığımız “Kendi webinarını kendin yap atölye çalışmasını başarı ile geride bıraktık.

Atölye çalışmamız, kurucumuz Eren Gül Aydın’ın “6 adımda başarılı webinar klavuzu başlıklı” sunumuyla başladı. Devamında, One-to-One Internship Programımız kapsamında B2B Pazarlama Asistanı olarak oldukça aktif görev alan ve sosyal medya ve webinar süreçlerimizi uçtan uca başarıyla yöneten Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencisi Gönül Gül ve Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı yeni mezunu Ayşenur Aksoy, webinar düzenlemenin detaylarını offline demo gösterimi ile aktardı. Aksoy ve Gül, offline demo gösteriminde livewebinar platformunda webinar düzenlenmesi ve mailing programı Mailjet ile şirket içinde mailing yapmak için gerekli platform bilgisi ve kullanımı yine demo ile adım adım gösterdi.

Atölye ile dijital dünyada şirketleri daha görünür kılmak ve yeni potansiyel müşteri fırsatları yaratmak için önemli bir içerik türü olan webinar etkinliğini şirketlerin kendi ekipleriyle nasıl pratik şekilde organize edip hayata geçirebileceğini aktarmaktan mutluluk duyduk.

Atölyemizde, In-house (şirket içi) pazarlama ekiplerinin, webinar katılımcı sayısının 100’ün altında olduğu etkinliklerde “kendi webinarlarını kendilerinin yapmasını” tercih etmelerini, daha fazla katılımcının beklendiği büyük online etkinliklerde 3. taraflardan profesyonel destek almanın öneminin de altını çizdik. Etkinliklerde desteğe ihtiyacınız olduğunda ekibimize ulaşabilirsiniz.

Tüm atölye katılımcılarına ve Internship programımız kapsamında kendini hızla geliştiren ve bize de önemli katkılar sunan asistanlarımız Ayşenur Aksoy ve Gönül Gül’e emekleri için teşekkür ediyoruz.

Yeni etkinlikler için takipte kalın!

E-Bültenimize üye olun.

İçeriklerimizi takip edin, pazarlama gözünüzü hep açık tutalım.

İletişim ve kampanya duyuruları için Privacy Policy kabul ediyorsunuz.