Hakkımızda2023-10-15T10:50:31+03:00

Pazarlamanıza Değer Katıyoruz

Markanızı ve işinizi büyütmenizi destekleyecek en iyi pazarlama yöntemlerini buluyor, planlıyor ve uygulamada size ekip arkadaşlığı yapıyoruz.

Biz Kimiz?

Marketing To Do List olarak markanızı en iyi şekilde konumlayarak bilinirliğinizi artırmak ve büyümenizi desteklemek için pazarlama stratejileri geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Pazarlama, markalaşma, dijital pazarlama ve büyüme pazarlaması alanlarında pazarlama danışmanlık hizmetlerimizin tamamı, derin müşteri içgörüsü elde etmeye, çekici marka kimlikleri oluşturmaya ve işi büyütmeye odaklanır.

Olabildiğince çevik hareket etmeye, hızlı değer yaratmaya, işletmelerin pazarlama süreçlerindeki yavaşlığı ve verimsizliği ortadan kaldırıp yerine değer katan bir pazarlama mimarisiyle çevik bir işleyiş koymaya odaklı çalışırız.

Geçtiğimiz her yolda iz bırakmak ve değişim yaratmak misyonumuzdur.

Pazarlama sanatının gerçekte yaratacağı değeri, analitik bir yaklaşımı yaratıcılıkla birleştirerek gerçek işleyişiyle göstermek ve bunu yolumuzun kesiştiği markaların kültürüne kazandırmak vizyonuyla hareket ediyor ve bu alanda öncü bir danışmanlık şirketi olma hedefiyle çalışıyoruz.

Markaların büyüme yolculuğunda birlikte yakalayacağımız olumlu yükseliş en büyük motivasyonumuzdur.

Farkımız, B2B’ye özel deneyimlerimizdir

01. Bilişim Teknolojisi Pazarlamasında 10 + yönetim deneyimi

Bilişim sektöründe 10+ yıla uzanan sıfırdan marka yaratmadan, dijitali ve gelenekseli kapsayan 360 derece pazarlama süreç yönetim deneyimimizi size sunuyoruz.

02. Farklı ölçeklerdeki B2B şirketlerde pazarlama danışmanlığı

Start-Up teknoloji şirketlerinden başlayarak global ölçekteki şirketlere uzanan şirketlerde farklı şirket kültürleri ve satış ve pazarlama ekipleriyle çalışma deneyimine sahibiz.

03. Teknoloji bilgisi ve jargon hakimiyeti

Bize işinizi anlatmak için uzun uzun mesai harcamanıza gerek yok, sizi tanıyoruz. Sektörün içindeyiz. Bilişim pazarlamasındaki bilgi birikimimizle, jargon hakimiyetimizle sizinle aynı dili konuşuyor ve işinizi kolaylaştırıyoruz.

Bizden Haberler

Yeni projeler, etkinlikler, müşteriler… Bizi yakından tanımak için neler yaptığımıza göz atın!

Pazarlamacıları ve pazarlama fonksiyonunu işletmelerinde en iyi şekilde konumlandırmak isteyenleri destekleyecek kaynaklar sunuyoruz.

BT pazarlamacısı mı aradınız?

Bugün sizin gününüz çünkü BT sektörüne spesifik hizmet verebilen bir pazarlamacı buldunuz!

Bilişim sektöründeyiz

10+ yıl

Ürettiğimiz teknoloji içerikleri

5000 + İçerik

Go to Top