İletişim2023-05-21T21:05:38+03:00

B2B pazarlamada karanlıkta kalan tüm süreçlerinizi aydınlatıyoruz.

Bize ulaşın.

Çevik ve Akıllı Pazarlama

Her ölçekte işletme ihtiyaclarını karşılıyoruz.
 • Pazarlama stratejinizi belirliyor, planlarını yapıyor ve uçta uca tüm pazarlama süreçlerinizi yönetmenizi destekleyecek çalışmalar sunuyoruz.

 • Pazarlama konusunda aksayan süreçlerinizi belirliyor ve bunları ortadan kaldıracak çözümler sunuyoruz.

 • Pazarlamaya yaptığınız tüm yatırımlardan optimum verim almanızı sağlayacak yöntemleri deneyim ve uygulamalarımıza dayanarak sizlere sunuyoruz.

 • Dijital ve geleneksel tüm pazarlama kanallarınızı verimli yönetecek hizmetleri iyi tasarım, iyi metin, iyi strateji ve yönetim ile sunuyoruz.

 • Marketing To Do List
  Dijital Pazarlama ve
  Marka Yönetim Danışmanlığı
 • Business93 K:12 D:115
  Kadıköy/İstanbul

 • contact@marketingtodolist.com

 • 0 (216) 706 79 19

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İşletmemde pazarlamacı yoksa bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?2022-09-12T16:24:00+03:00

İşletmenizde pazarlamacınız yoksa birini işe almadan önce bize ulaşın. Biz ihtiyaçlarınızı analiz ederiz ve size özel bir plan dahilinde pazarlamacınız gibi çalışacak bir danışman atarız. Sizi oryantasyon, eğitim, adaptasyon gibi süreçlerden kurtarır ve hemen sizin için verimli şekilde çalışacak bir outsource personele sahip olmanızı sağlarız.

Pazarlamacım var fakat desteğe ihtiyacı varsa ne yapabilirsiniz?2022-09-12T16:24:00+03:00

Pazarlamacınız olsa bile, personelinizin ilerlemesi ve pazarlama stratejinizi geliştirmek için profesyonel desteğe ihtiyacınız olabilir. Bu durumda, sizi üst düzey bir yönetici istihdam etme maliyetinden kurtarıyor ve size personelinizi ve markanızı ileriye taşıyacak outsource stratejik pazarlama ve marka danışmanlığı sağlıyoruz.

Dijital pazarlama hizmetleri kapsamında hangi hizmetleri sunuyorsunuz?2022-09-12T16:24:01+03:00

Danışmanlık ve ajans hizmetlerimiz kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz:

 • Pazarlama Danışmanlığı
 • Marka Danışmanlığı
 • İnsan Kaynakları Departmanları için İç İletişim Danışmanlığı
 • Şirket Geneli için Dijital İletişim Danışmanlığı (Tüm web, sosyal medya ve iç iletişim)
 • Sosyal Medya Danışmanlığı
 • İçerik pazarlama Danışmanlığı

İşletmenizde pazarlama kültürüne dair kalıcı etkiler yaratacak sistemler üzerinde çalışırız. Bu çalışma sürecinde, ihityacınız olan danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ajans hizmetleri kapsamında da dijital pazarlama, prodüksiyon, tasarım ve içerik ihtiyaçlarınızı için de bizimle iletişimde olabilirsiniz. 360 derece pazarlama hizmetleri sağlamaktaki en önemli amacımız, kalitesiz 3. taraf işlerden, gereksiz uzayan onay ve revize süreçlerinden, gereksiz maliyetlerden ve en önemlisi zaman kaybından, danışmanlık verdiğimiz markaları uzak tutmaktır.

Tek kaynakla pazarlamaya dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen iletişime geçin.

Danışmanlık hizmetiniz şirketlere nasıl maliyet avantajı sağlıyor?2023-04-08T15:39:42+03:00

Danışmanlık hizmeti alarak zamanınızı ve pazarlamaya ayırdığınız bütçeyi en verimli şekilde değerlendirebilir veya istihdam etttiğiniz pazarlamacının daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. İşe alım, oryantasyon, eğitim, yan haklar gibi pek çok maliyetin olmadığı, işinize hakim ve size hızla yardımcı olacak profesyonel bir kaynak sizi pek çok külfetten kurtarır.

Yeni kaynak istihdamı olmadan mevcut kaynaklarınızın optimizasyonu toplam sahip olma maliyetinizi düşürür.  Pazarlama yatırımınız böylelikle en optimum düzeyde yönetilir.

Yerinde mi uzaktan mı çalışırsınız?2022-09-12T16:24:02+03:00

Biz yeni dünyanın pazarlamacılarıyız. Uzaktan çalışırız; ancak isteğinize göre haftalık ziyaretlerde bulunuruz. Aylık sunumlarımızı ve KPI takiplerini size iletiriz.

Go to Top