Marketing to do List olarak B2B pazarlama odaklı staj ve eğitim imkanı sağlayan One To One Internship programımız 3 Temmuz 2023 Pazartesi günü başladı.

Yoğun başvuru alan ve Ağustos ayında görüşmeleri sonuçlanan One To One programımızın ilkinde 6 stajyer seçildi.

Programımızın öne çıkan özelliğiİ sıradan bir staj ortamından çok, kurucumuz Eren Gül Aydın’ın mentörlüğünde eğitim alma ve gerçek projelerde deneyim elde etme şansı vermesidir.

Programımızın hedefi, B2B pazarlama asistanı ünvanı ile yeteneklerine göre çalışma imkanı sunduğumuz stajyerlerimize mesleki yolculuklarında günümüz iş ve teknoloji dünyasında ihtiyaç duyacakları her türlü teknik bilgi ve pratik altyapıyı sağlamaktır.

B2B Pazarlama asistanlarımız, B2B pazarlamanın dinamiklerini öğrenirken, bir yandan iş yaşamında doğru hareket etme, zamanı iyi kullanma, iletişim kurma bilinci kazanacak ve öte yandan da yeneteklerine göre aktif olarak çalışarak deneyim edinecekeler.

Programımız henüz iş yaşamında deneyim kazanma şansı olmamış pazaralamacı adaylarına eşsiz bir gelişme ortamı deneyimi sunmaktır.

One-To-One programında yer alan tüm stajyerlerimize başarılar diliyoruz.

*Yılda 3 defa tekrarlanacak programda yer almak isteyen kişiler duyurularımızı ve One To One programının ilerleyişini Linkedin hesabımızdan takip edebilirler.

E-Bültenimize üye olun.

İçeriklerimizi takip edin, pazarlama gözünüzü hep açık tutalım.

İletişim ve kampanya duyuruları için Privacy Policy kabul ediyorsunuz.