Marketing To Do List olarak en iddialı olduğumuz konulardan biri startup şirketlerde önemli bir kaldıraç etkisi yaratmaktır.

Bu bizim uzmanlığımızın DNA’sında bulunur ve yeni başlangıçların heyecanını hiçbir şeye değişmeyiz.

Anladığınız üzere bu sıralar yine çok heyecanlıyız çünkü Kapsül Dx ile meşgulüz. Türkiye’nin en büyük elektrolitik bakır tel üretimini tek çatı altında yapan Türkiye’nin en büyük ihtacatçılarından Er-Bakır ve grup şirketlerinin tüm inovatif teknoloji uygulamalarını ve dijital dönüşümünü gerçekleştiren bir ekibin yeni oluşumunda yol arkadaşıyız.

Bizi tercih ettikleri için elbette çok mutluyuz. Tercih edildiğimiz anda çalışmaya başlayan bir ekip olduğumuzdan Kapsül Dx ile de çok hızlı yol aldık.

Neler mi yaptık?

Kapsül Dx ile kick-off ve vizyon toplantılarımızı hızlıca gerçekleştirerek onları tanıdık. Ekipçe beyin fırtınası yaparak Kapsül Dx’i nasıl daha iyi yansıtırız diye uzun uzun düşündük. Sonra marka çalışmasının başına oturduk. Logosunda bir düzenleme yaparak yeni canlı mavi rengini Kapsül Dx’e kazandırdık.

Enerjisi öyle güzel bir ekiple çalışıyoruz ki yol almamızı hızlandırdılar ve heyecanımıza heyecan kattılar. Onaylarının ardından hızlıca web sitesi ara yüzlerini çalıştık ve paralelde de sosyal medya dijital görünümlerini belirledik.

1 ayın sonunda Kapsül Dx pırıl pırıl bir marka olarak karşımızdaydı.

Sosyal medya konseptlerini belirledikten sonra markanın öne çıkacak içerik türleri belirleyerek Linkedin paylaşımlarına başladık ve sosyal medyada yaşayan bir marka kimliği yarattık. Kapsül Dx Linkedin hesabı henüz adımlarını yeni atıyor. Zamanla içerikleri çeşitlenecek erişimi arttıkça takipçileri artacak.

Yolumuz uzun. Kapsül Dx için her gün daha iyi ne yapabilirizi düşünüyoruz, çalışmalarımız hızla ve heyecanla devam ediyor.

Hoş geldin ve iyi ki geldin Kapsül Dx!

Çevikliğiyle öne çıkan ekibimizi tebrik ediyoruz.

E-Bültenimize üye olun.

İçeriklerimizi takip edin, pazarlama gözünüzü hep açık tutalım.

İletişim ve kampanya duyuruları için Privacy Policy kabul ediyorsunuz.