Kurumsal sosyal medya profilleriniz için kullandığınız görsellerin doğru boyutlarda olduğundan emin misiniz?

Tüm sosyal medya platformlarının markanızın daha iyi bir görünüm sunabilmesi için her yıl yenilediği kullanım önerileri vardır. Her platformun bu kendine özel gereksinimlerini karşılamayan ölçeklendirilmemiş düşük kaliteli görseller kullanmanız, profesyonel veya güncel görünmemenize neden olarak marka algınızı olumsuz etkiler.

Sosyal medya yönetimine dair önemli başlıkları bu blogdan okuyabilirsiniz.

Dijital görünümün her alanda öneminin arttığını gösteren Covid-19 dönemi, tüm görünümünüzü gözden geçirmeniz için önemli bir fırsat sundu. Bu fırsatı değerlendirmek için en iyi zamandasınız.

Markanızı anlatmak için hedef kitlenizle tüm kanallardan iletişime geçmeniz ve görünürlüğünüzün artması çok önemli. Ancak, bunu yaparken profesyonel bir görünüm çizemezseniz (ki pazarlama yönetiminizi profesyonel bir ele bırakmadıysanız bu çok muhtemel olabilir) yapmak istediğinizin tam tersini yapmış olabilirsiniz.

Paylaştığımız görselde önde gelen önemli platformların 2020 yılı için önerdiği temel görüntü gereksinimlerini görebilirsiniz.

Sosyal medya, özellikle kriz zamanlarında durdurulamaz bir güç olabilir.

Marketing To Do List danışmanlığı, markanızın kitlenizle en doğru şekilde iletişim kurması için sosyal medyayı kullanmasına yardımcı olabilir.

Daha detaylı dijital görünüm analizi için: contact@marketingtodolist.com

“Sosyal medya geleneksel medya değildir. Kilit nokta dinlemek, etkileşimde bulunmak ve ilişkiler kurmaktır.”

David Alston, Başlangıç Danışmanı

E-Bültenimize üye olun.

İçeriklerimizi takip edin, pazarlama gözünüzü hep açık tutalım.

İletişim ve kampanya duyuruları için Privacy Policy kabul ediyorsunuz.