Marketing To Do List olarak,  kuruluşundan itibaren tüm marka yönetimi ve dijital pazarlama çalışmalarını yürüttüğümüz Türkiye’nin en önemli mesleki derneklerinden  Kurumsal Hazine Yöneticileri Derneği‘nin (KHYD) düzenlediği KHYD 2022 Hazine Yönetimi Zirvesi’nde İletişim ve Organizasyon sponsoruyuz.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilecek KHYD 2022 Hazine Yönetimi Zirvesi, bu yıl 9 Kasım 2022 Çarşamba günü Wyndham Grand Levent’de gerçekleşecek. Yaklaşık 7 aydır iletişim çalışmalarını sürdürdüğümüz Zirve etkinlik çalışmaları kapsamında, Zirve mekan kararlarının verilmesi, içerik konseptinin oluşturulması, görsel tasarımları, sponsorluk ve tüm üçüncü taraf iletişimleri, KHYD’nin bu süreçteki tüm dijital iletişim kanallarının güçlendirici çalışmalarla yönetilmesi gibi pek çok çalışmayı kapsamlı şekilde yürüttük.

Türkiye’de ilk kez bir dernek çatısı altında düzenlenen ve Türkiye’den ve globalden çok önemli şirketlerin finansçılarını ve hazinecilerini bir araya getiren bir oluşumda çalışmalarımızla bulunmaktan dolayı gururluyuz.

KHYD 2022 Hakkında

KHYD 2022 Hazine Yönetimi Zirvesi, geleceği keşfetmek, sektör uzmanlarından öğrenmek, en iyi uygulamaları duymak ve meslektaşlarıyla fikir alışverişinde bulunmak için global ve yerel kuruluşlardan 500’den fazla üst düzey hazine ve finans yöneticisini bir araya getirecek.

9 Kasım 2022 Wyndham Grand Levent İstanbul’da gerçekleşecek KHYD 2022 Hazine Yönetimi Zirvesi kaydınızı yaptırmak için buraya tıklayın.

KHYD Hakkında

Kurumsal Hazine Yöneticileri Derneği, şirketlerin stratejik kararlarında etkisi giderek artan Kurumsal Hazine Yöneticilerinin bir araya gelerek bilgi, tecrübe ve görüş paylaşabileceği bir platform olma hedefiyle kurulmuştur. 2021 yılında kurulan KHYD faaliyetlerine hem yerel hem de uluslararası platformlarda devam etmektedir.

E-Bültenimize üye olun.

İçeriklerimizi takip edin, pazarlama gözünüzü hep açık tutalım.

İletişim ve kampanya duyuruları için Privacy Policy kabul ediyorsunuz.