Marketing To Do List olarak B2B pazarlamaya ve bilişim sektörüne yönelik “ Kobi Ölçeğindeki Teknoloji Şirketlerinde Pazarlama Yönetiminde Yaşanan Zorluklar ve Çözümleri” başlıklı ilk webinarımızı 20 Temmuz 2023 Perşembe günü yoğun katılımla gerçekleştirdik.

Kaçırdıysanız webinarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Webinarımızda, kurucumuz Eren Gül Aydın, SAP Türkiye’nin en önemli Gold iş ortaklarından Vektora Yazılım’ın Genel Müdür Yardımcısı ve Ortağı Mehmet Demirbaş’ı konuk etti.

2013 ve 2017 yılları arasında önemli bir teknoloji ve yazılım şirketi ve SAP‘nin iş ortağı olan Vektora’nın büyüme evresinde pazarlama sisteminin kurulmasını birlikte gerçekleştiren Demirbaş ve Aydın, aynı ölçekteki teknoloji ve yazılım şirketlerinin start-up, scale-up ve kurumsallaşma süreçlerindeki pazarlama alanındaki gelişmelerini gerçek senaryolar üzerinden incelediler ve yorumladılar.

Webinarımızı izleyerek her aşamadaki BT şirketlerinin pazarlamada yaşadığı sorunları görebilir, kendi şirket ölçeğinizde hangi tür sorunlarınız varsa görebilir ve çözümlerine ulaşabilirsiniz.

BT sektörüne yönelik pazarlama webinarlarımız devam edecek. Takipte kalın!

Kaçırdıysanız webinarımızı buradan izleyebilirsiniz.

E-Bültenimize üye olun.

İçeriklerimizi takip edin, pazarlama gözünüzü hep açık tutalım.

İletişim ve kampanya duyuruları için Privacy Policy kabul ediyorsunuz.