İşte yine işiniz için değer sunan bir etkinlikle karşınızdayız!
B2B iş modelini, teknoloji ve yazılım sektörünü yakından tanıyan iki uzman bir arada!
Biri dijitalde biri fizikselde uçtan uca pazarlama ve etkinlik yönetim profesyoneli!

B2B pazarlamada çok doğru bir fırsat kanalı olan etkinlikleri en verimli şekilde nasıl pazarlama planlarımıza dahil edebilir, planlayabilir ve nasıl hayata geçirebilirizi konuşacağımız webinarımızda şu soruların yanıtlarını bulacaksınız:

  • B2B Pazarlamada etkinliklerin yeri nedir?
  • Teknoloji ve yazılım sektöründe etkinliklerin dinamikleri nasıl yönetilmelidir?
  • Pazarlama planımıza etkinlikleri nasıl entegre etmeliyiz, etkinlik zaman planımız nasıl olmalı?
  • Yuvarlak masa toplantısı mı, forum sponsorluğu mu yoksa webinar mı? B2B iş modelimize göre ne tür ekinlikler daha verimli sonuçlar sağlıyor, etkinlik türü belirlemeyi hangi kriterlere göre yapmalıyız?
  • Etkinlik iş ortağı seçiminde önemli kriterlerimiz neler olmalı?
  • Dijitalden fiziksele bir etkinliğin iletişimini ve gerçekleşmesini entegre bir şekilde nasıl yönetebilirsiniz?
  • Etkinlik sonuçlarını hangi kriterlere göre ölçmeli, nasıl raporlamalısınız?

Tümünün yanıtlarını ele alacağımız webinarımızda, yaklaşık 30 yıldır etkinlik profesyoneli olan iş ortağımız K2 Event’in Kurumsal Etkinlik Direktörü Gülten Cebeci, kurucumuz Eren Gül Aydın’ın konuğu olacak.

Cebeci, derin bir deneyime sahip olduğu kongre ve etkinlik sektöründe geçirdiği 20 yılı aşkın sürede; SAP, MICROSOFT ve ASUS gibi global yazılım şirketlerinin Türkiye ve globaldeki büyük çaplı forumlarının yönetimini gerçekleştirmesinin yanı sıra, teknoloji ve yazılım sektörü dahil pek çok sektörde yuvarlak masa toplantılarından kapalı etkinliklere, influencer katılımcılı geniş etkinliklere ve sponsorluklara kadar etkinlik pazarlamasının her türünde profesyonel hizmet vermektedir.

Özellikle teknoloji ve yazılım sektöründeki pazarlamacılara ve iş sahiplerine çok değerli bilgiler sunacak bu webinarı kaçırmayın. Sınırlı sayıda yer için hemen kaydınızı yaptırın!

Webinarımıza kimler neden katılmalı?

Etkinlikler, ancak doğru bir zaman planı ile pazarlama planlarınızda yer aldığı, doğru hedef kitleye ulaşıldığı, doğru yerde ve konularla gerçekleştiği zaman istediğimiz sonuçları bize sağlayabiliyor.

Bir çok parametrenin yer aldığı etkinlik pazarlamasının detaylarını, dikkat edilmesi gereken önemli noktaları dijital ve fiziksel bağlantı noktalarının yönetimini bu webinarda bulabileceksiniz.

İş sahiplerini, B2B pazarlamacıları ve pazarlamaya ilgi duyan herkesi bekliyoruz.

Modern bir pazarlama Sistemi kuruyoruz ve B2B şirketleri İçin fırsat Kanallarını büyütüyoruz.

Pazarlama ve satış başarısı için büyüme sistemi inşa ediyoruz. Talep oluşturma kampanyalarına, ABM programlarına güç veriyoruz, B2B içeriği oluşturuyoruz, satış olanaklarını güçlendiriyoruz, nitelikli müşteri adayları oluşturuyoruz ve B2B pazarlamanızı geliştiriyoruz.

Bir mail ile görüşme talebinizi iletebilirsiniz.

contact@marketingtodolist.com

Marketing To Do List ve kabiliyetlerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Edinin.

Bizi arayabilirsiniz.

0 (216) 706 79 19

Business93 K:12 D:115
Kadıköy/İstanbul

contact@marketingtodolist.com