Türkiye’de ve globalde önemli projelere imza atan önde gelen SAP gold iş ortağı Solvia Digital Solutions ile ikinci yılımızda da çalışmalarımız keyifle ve başarıyla sürüyor.

Nasıl bir şirketle çalışıyoruz?

Dijital Pazarlama Danışmanı olarak ekiplerinde yer aldığımız Solvia, sürekli büyüyen bir şirket ve oldukça yoğun içerikler üretiyor. Solvia, genç, yenilikçi ve dinamik bir şirket kültürüne sahip. Bunun yanı sıra oldukça profesyonel ve vizyoner bir satış ve pazarlama yönetimine sahip olan Solvia’da yaptığımız her katkı bu nedenle fazlasıyla karşılığını buluyor.

Pazarlamada bütüncül başarı kime ait?

Pazarlama ve marka yönetiminde başarının bir değişkene değil, pek çok parametreye bağlı olduğunu her zaman söyleriz. Aynı çalışmalar her şirkette aynı karşılığı bulmadığında genelde şirketler kendilerini sorgulamazlar ancak yapılması gereken tam da budur. Eksik olan parçalar tamamlanmadan bütüncül bir pazarlama başarısı mümkün olamıyor.

Solvia bizim için çok özel bir şirket bu anlamda. Pazarlamada başarı için gerekli her şeyin var olduğu ve en önemlisi de bunu doğru yönetecek bir pazarlama ekibinin olduğu başarıyı kaçınılmaz kılan bir iş ortağımız. Buradaki başarı gerçekten bir ekip işi ve herkese ait.

Birlikte çalışmaktan son derece keyif alıyoruz ve ikinci yılımızda da çalışmalarımız keyifle sürüyor.

Solvia’da dijital pazarlama çalışmalarının içindeyiz ve aynı zamanda  İnsan Kaynakları departmanı ile de çalışmalar yürütüyoruz. İç iletişim tasarım desteğinin yanı sıra sosyal medyada İK uygulamalarının öne çıkarılması gibi pek çok kıymetli konuda fikirlerimizi paylaşıyoruz.

Varlığımız anlamını koruduğu sürece birlikte nice yıllara Solvia!

 

 

E-Bültenimize üye olun.

İçeriklerimizi takip edin, pazarlama gözünüzü hep açık tutalım.

İletişim ve kampanya duyuruları için Privacy Policy kabul ediyorsunuz.