Dünyanın önde gelen finansal piyasa altyapısı sağlayıcılarından ve 190 ülkede 40.000’den fazla müşteriye finansal veriler, analizler, haberler ve endeks ürünleri sunan LSEG, “Refinitiv Risk and Compliance Forum” etkinliği 10 Mayıs Çarşamba günü Wyndham Grand Levent’de gerçekleşecek.

Etkinlik yönetimini iş ortağımız K2 Kongre ile birlikte gerçekleştirdiğimiz forumda LSEG, önde gelen risk yönetimi uzmanlarını, hükümet yetkililerini, düzenleyicileri ve uygulayıcı uzmanları, yaptırımlar ortamındaki en son küresel gelişmeler, Dijital Dünya’daki müşteri katılımı ve ayrıca son güncellemeler hakkında canlı tartışmalar için bir araya getiriyor.

New York merkezli LSEG’in tercihi olmaktan dolayı mutluyuz. Harika bir etkinlik gerçekleşmesi için heyecanla çalışıyoruz!

LSEG Hakkında

LSEG, dünyanın önde gelen finansal piyasa altyapısı sağlayıcılarından biridir ve 190 ülkede 40.000’den fazla müşteriye finansal veriler, analizler, haberler ve endeks ürünleri sunmaktadır.

Ticaret yaşam döngüsünün her noktasında müşterilerle ortaklık kurarak kuruluşların yeniliği finanse etmesine, riski yönetmesine ve istihdam yaratmasına yardımcı oluyoruz: ticaret öncesi kararlarını bildirmekten ve işlemleri yürütmekten sermaye artırmaya, takas ve optimizasyona kadar.

Üç asırdan fazla deneyim, yenilikçi teknolojiler ve 70 ülkede 23.000 kişilik bir ekiple desteklenen finansal istikrarı destekliyor, ekonomileri güçlendiriyor ve sürdürülebilir bir şekilde büyüme sağlıyor.

E-Bültenimize üye olun.

İçeriklerimizi takip edin, pazarlama gözünüzü hep açık tutalım.

İletişim ve kampanya duyuruları için Privacy Policy kabul ediyorsunuz.