Marketing To Do List olarak 20 Temmuz’da düzenleyeceğimiz heyecan verici bir webinarla karşınızdayız!

Webinarımızda, KOBİ ölçeğindeki teknoloji şirketlerinde pazarlama yönetiminde yaşanan sorunlara, tıkanmaların sebeplerine ve çözümlerine gerçek hayat deneyimlerinden yola çıkarak değineceğiz.

Konuğumuz SAP Türkiye Gold iş ortaklarından Vektora Yazılım Deputy General Manager Mehmet Demirbaş. Vektora’nın uzun yıllardır yönetiminde yer alan Mehmet Demirbaş, gerçek deneyimlerle pazarlama yönetiminde yaşanılan zorluklara ve çözümlerine dair deneyimlerini ve önerilerini paylaşacak.

10+ yıldır teknoloji şirketleriyle çalışan kurucumuz Eren Gül Aydın, BT şirketlerinin pazarlama süreçlerini hızlandırmalarına, stratejilerini güçlendirmelerine ve büyüme potansiyellerini artırmalarına yardımcı olacak önemli bilgiler sunacak.

Bu özel etkinliğimize katılım ücretsizdir. İş sahipleri, pazarlama profesyonelleri ve ilgili sektörlerde çalışan herkesi davet ediyoruz. Webinarımıza kaydolmak için lütfen kayıt formunu doldurun. Kontenjan sınırlı olduğundan yerinizi ayırtmak için acele edin!

 

WEBINAR AKIŞI

  • KOBİ’lerde pazarlama olgunluk seviyeleri
  • Pazarlama bakış açısıyla KOBİ ölçeğinde BT şirketlerinde start-up ve scale-up dönemi
  • Pazarlama yönetiminde yönetsel zorluklar
  • Pazarlama yönetiminde operasyonel zorluklar
  • 3. parti iş birlikleri nedeniyle yaşanan zorluklar
  • Soru-Cevap oturumu

Webinarımıza kimler neden katılmalı?

Yıllara dayanan danışmanlık deneyimlerimiz, bize pazarlama yönetiminde yaşanan sorunların her kademesini deneyimleme ve tüm sorunları analiz etme fırsatını sundu.

Gördük ki pazarlamadan yeterli verim alınamamasının ve bu nedenle de şirket büyümesinin geride kalmasının temelinde yatan şey; yeterli araç ve yeteneklerin olmamasından ziyede, iş üreci ve yönetsel hatalardı.

Şimdi bu deneyimlerimizi yalnız danışmanlık verdiğimiz şirketlerle değil, daha geniş bir kitle ile paylaşıyoruz. Göz atın, siz hangisisiniz?

Hep aynı nakarat mı? Şarkıyı değiştirin!

Hep aynı yöntemleri denemiş ve hayalinizdeki şirket görünümüne ve dijital pazarlama kanalları yoluyla büyümeye ulaşamamış olabilirsiniz. Kendinizi ve şirketinizi dışardan bir gözden dinlemeye ne dersiniz? KOBİ ölçeğinde 20 den fazla teknoloji şirketi ile çalışmış bir danışman ve bir teknoloji ve danışmanlık şirketinin üst düzey yöneticisi bir araya gelip gerçek hayat deneyimleriyle pazarlama yönetimine dair önemli ipuçları paylaşacak. Bu webinar en çok sizin için, şimdi yeni yollar bulma zamanı!

Bir koltukta iki karpuz taşınır mı? Evet, ama nasıl?

Satış ve pazarlama gibi iki önemli görevi aynı anda yüklenen siz, biliyoruz ki satışa öncelik vermek zorundasınız. Ancak diğer yandan da pazarlamada eksik kalan her nokta için eleştirilerin de odağındasınız. Peki bacağı aksamayan bir pazarlama işleyişi sağlamanın pratik yolları yok mu? Elbette var. Webinarımıza bekliyoruz!

KOBİ’lerde kaldıraç etkisinin gücü sizde, peki siz bu gücü yeterince kullanabiliyor musunuz?

Pazarlama direktörü olarak tıpkı bir ahtapot gibi her koldan marka tanıtım ve lead generation aktiviteleriyle sarıldınız. Siz ne kadar iyi olursanız olun ya ajansınız, ya ekibiniz ya üst yönetim bir şekilde işin hızını ve sürekliliğini sekteye uğratıyor olabilir. Peki her bir durumda atılacak birkaç adımla bunu çözebileceğinizi dinlemeye ne dersiniz? Haydi, kayıt olun!

Pazarlamadan yeterince beslenen bir marka ve fırsat çalışması yoksa,  bilgi edinerek bunun yolunu siz açın.

Biliyoruz ki pazarlama ve marka yönetim çalışmaları ne kadar zayıfsa sizin işiniz de bir o kadar zor. Bazen yeterli ekiplere sahip olamayabilirsiniz, ya da istediğiniz düzeyde bir ekibiniz olmayabilir. Peki ne yapmalısınız? Pazarlama konusunda derin bilginiz olmadan nasıl yardım alıp, şirketi ve işinizi bir adım öteye taşırsınız? Yanıtı webinarımızda!

Yönetim ve satış arasında sıkışmaya son verin.

Şirketler, şirket içi pazarlama departmanına yeterli yetkiyi vermekten yoksun olabilir veya sürekli satış ve yönetim eleştirisine maruz kalınabilir. Peki herkesin söz sahibi olduğu bir pazarlama departmanınında nasıl sizin sözünüz geçecek? Sizinle aynı yoldan geçmiş kişilerin deneyimleriyle pazarlamada yönetsel taktikler bu webinarda olacak. Kaçırmayın.

Modern bir pazarlama Sistemi kuruyoruz ve B2B şirketleri İçin fırsat Kanallarını büyütüyoruz.

Pazarlama ve satış başarısı için büyüme sistemi inşa ediyoruz. Talep oluşturma kampanyalarına, ABM programlarına güç veriyoruz, B2B içeriği oluşturuyoruz, satış olanaklarını güçlendiriyoruz, nitelikli müşteri adayları oluşturuyoruz ve B2B pazarlamanızı geliştiriyoruz.

Bir mail ile görüşme talebinizi iletebilirsiniz.

contact@marketingtodolist.com

Marketing To Do List ve kabiliyetlerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Edinin.

Bizi arayabilirsiniz.

0 (216) 706 79 19

Business93 K:12 D:115
Kadıköy/İstanbul

contact@marketingtodolist.com